FIFA 19 - OyunPaketim
FIFA 19

FIFA 19

Sabit sürücünüzde 50 GB boş alan var mı ve en az 8 gigabayt RAM mi? Bu koşullarda, ucuz bir FIFA 19 Origin anahtarı satın almak kötü bir fikir gibi görünmüyor! Ayrıca yedekte serbest zaman aracı varsa ve en sevdiğiniz parçaların FIFA oyun serisinden geçişi varsa , o zaman bugün Cheapkeys.ru'da bulmak minimum fiyat için çok fazla zevk getirmelidir. 28 Eylül 2018'den bu yana, oyuncuların sevdiği tüm oyun modüllerinde futbol oynamak mümkün hale geldi: Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için Windows; PlayStation'ın son sürümleri (3 ve 4); Xbox One dahil Xbox 360; ve son olarak Nintendo Switch. Efsanevi futbolcu Cristiano Ronaldo, EA Sports'un şu anki son yavrularının yüzü olmaktan onur duydu. Figürü kapağı süsledi ve efsaneyi fark etmeden FIFA 19 anahtarlarını satın almak için gönderilmesi imkansızdı. Geliştiriciler, yeni sürümde sadece listelemeleri değil, belki de her şeyi tek bir tanesine dikkat etmesi zor olan birçok küçük iyileştirme ve yenilik yaptılar. Anahtarlar satın alın ve FIFA 19'da herkesi yenerek deneyim kazanın Sahadaki oyuncuları kontrol eden yapay zeka değişikliklerine dikkat çekmek istiyorum. Origin FIFA 19'un ucuz anahtarlarını, futbolcular tarafından uygulanabilen ve oyun sırasında değiştirilebilen birçok taktik şema ve kombinasyonla tamamladı. FIFA 19 Origin ucuzunu satın almadan önce kontrol etmeniz gereken tek şey, bilgisayarınızın kabul edilebilir bir FPS değeri olan rahat bir oyun için minimum sistem gereksinimlerini karşılamasıdır. Uçtan uca ütü ise, üstün performans için minimum grafik ayarlarında çalışabilirsiniz.

Hesap nasıl teslim edilmektedir ?

Origin hesabı olarak teslim edilmektedir.

Hesabın hangi bilgilerini değiştirebilirim ?

Hesabın bilgilerini değiştiremezsiniz.

Ne zaman teslim edilir ?

Fifa 19 hesapları sipariş üzerine getirmekteyiz. Edindiğiniz kodunuzu canlı desteğe iletmeniz yeterlidir.

Online oynayabilir miyim ?

Online oynanabilir.
Dilİngilizce
PlatforumWindows
Çıkış Yılı2018
GeliştiriciElectronic Arts
Aktivasyon
Origin
Origin Başlatıcı Kurulu Değilse Bilgisayarınıza İndirip Kurun!
Запустите Origin клиент и войдите в свой аккаунт. Если у вас нет аккаунта в Origin — зарегистрируйте его, нажав на кнопку «Создать новую учетную запись»
Перейдите в раздел "Origin-Активировать код продукта" Введите ключ. После этого игра появится в библиотеке игр, где можно ее скачать и играть.
0 Kasa Açıldı!
Kasada 2 Oyun Var!
Platform: Origin
 40 ₺
Kasa Açılış Fiyatı
5 ₺
Oyunu Hemen Satın Alabilirsiniz!
25 ₺ Satın Al
Sizin Kasanız
 • Steam Rastgele Anahtar
 • 25 ₺
  FIFA 19
 • Steam Rastgele Anahtar
 • Steam Rastgele Anahtar
 • Steam Rastgele Anahtar
 • Steam Rastgele Anahtar
 • 25 ₺
  FIFA 19
Bakiyenizi Doldurun Ve İlk Para Yatırma İşleminden Sonra 10% Bonus Alın!
Kasayı Aç!
Kasadaki Oyunlar
25 ₺
Arma 3
Arma 3