• 25 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 6.05.2023 | 23:35
 • 395 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 8.03.2023 | 11:09
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 8.10.2022 | 10:24
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 5.10.2022 | 21:49
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 1.10.2022 | 15:18
 • 199 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 29.09.2022 | 15:28
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 27.09.2022 | 19:28
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 4.09.2022 | 12:37
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 3.09.2022 | 9:55
 • 30 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 2.09.2022 | 6:21
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 1.09.2022 | 4:54
 • 25 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 31.08.2022 | 4:59
 • 30 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 31.08.2022 | 4:54
 • 30 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 30.08.2022 | 4:44
 • 2 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 29.08.2022 | 3:21
 • 30 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 28.08.2022 | 3:12
 • 99 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 28.08.2022 | 3:09
 • 1 ₺ OyunPaketim kasa görseli OyunPaketim ödül görseli 27.08.2022 | 18:54
Şartlar ve Koşullar | OyunPaketim
Şartlar ve Koşullar
Bu sayfada oyunpaketim.com ile kullanıcılar arasındaki şartlar ve koşulları içerir. OyunPaketim kullanmadan önce bütün şartları okumanız gerekmektedir.

Bu belge, OyunPaketim ile Kullanıcı arasındaki yasal (sözleşme) ilişkiyi tanımlar.

Terimler ve Tanımlar


Kullanıcı - Gerçek kişi olan ve bu Kullanım ve Şartları kapsamındaki sözleşmede kendi ticareti, işi, zanaatı veya mesleği dışındaki amaçlarla hareket eden herhangi bir Kullanıcı anlamına gelir. 18 yaşında olması gerekmektedir. Giriş yaparken kullanıcı 18 yaşında olduğunu beyan etmektedir. Bu beyanın doğruluğundan kullanıcı sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "OyunPaketim" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.

Kasa - kullanıcının aşağıdaki ürünlerden birini (1) alabileceği ve oyunpaketim sunulan sanal bir sandık anlamına gelir : video oyunları veya mevcut diğer ürünler için bir oyun hesabı veya oyun aktivasyon anahtarı; Steam, Origin, Uplay, EpicGamesStore, BattleNet'te kullanılabilir.

OyunPaketim Bakiyesi (sembolik notasyon:"₺") - sitedeki verilen kasa ve oyun satın almayı imkanı sağlayan site içi bakiyedir.

RefLink - Kullanıcının benzersiz bir kimliğini içeren ve Sitede sunulan hizmetlerden yararlanmak için Kullanıcıya yeni Kullanıcıları davet etme aracı olarak hizmet veren, Sitenin belirli işlevselliği tarafından oluşturulan özel bir web sitesi adresi. Bağlantıya tıklandığında, Ref Üye Site'de sunulan ürün veya hizmetlerin tekliflerini görebilir. Bu reflink, Site aracılığıyla sunulan belirli ürün veya hizmete atıfta bulunabilir.

Ref Üye - Kullanıcı tarafından yerleştirilen Reflink'i tıklayan ve Site aracılığıyla sunulan bir ürün veya Hizmeti satın alan bir kişi. İkinci veya üçüncü ilişki düzeyindeki Ref Üye bir kişi, siteye kayıtlı olan ve bir kullanıcı statüsüne sahip olan bir kişidir.

OyunPaketim / Site - İnternette www.oyunpaketim.com adresinde bulunan web siteleri anlamına gelir.

Site Kuralları

1. Kullanıcı, OyunPaketim bakiyesi (₺) üzerinden, verilen Kasada sunulan bir (1) ürün satın almayı veya kasayı açma fırsatına sahiptir.
2. OyunPaketim, Kasanın kullanılabilirliği ve Kullanıcı tarafından açılış sayısı için sınırlar getirme hakkına sahiptir.
3. Kullanıcı, OyunPaketim'e yüklenen bakiye sanaldır, maddi değeri yoktur, iade edilemez!
4. Kullanıcı, OyunPaketim'deki, herhangi bir site açığı(bug) bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamaz veya kendi yetki alanındaki herhangi bir açığı-yaşadışı durumu (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemez.
5. Kullanıcı, OyunPaketim destek ekibini tehdit etmesi veya argo, müstehcen sözler kullanması durumunda siteden uzaklaştırabilme ve dava edebilme hakkına sahiptir.
6. Site kuralları, dürüst olmayan müşterilerimizden korunmak için kuraldır. Kural sitemize kayıt olan her kullanıcı için zorunluluktadır.
7. OyunPaketim, sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

Kullanıcı Hesapları


1. Bu Hüküm ve Koşulların ve / veya Kullanıcı tarafından yürürlükte olan yasanın ihlali durumunda OyunPaketim, Kullanıcı'nın hesabını bloke etme ve yasaların gerektirdiği şekilde gerekli işlemleri yapma hakkını saklı tutar.
2. OyunPaketim, yasaların izin verdiği kapsamda, yapılan modernizasyon çalışmaları veya teknik sorunlar nedeniyle oluşabilecek hesaplara erişimin geçici olarak kullanılamama olasılığını saklı tutar. Herhangi bir teknik sorunda OyunPaketim, işbu belge ile bunlarla en kısa sürede ilgilenmeyi taahhüt eder.
3. Kullanıcı, Hesabını başka kişilerle paylaşmanın veya Kullanıcı'nın dışındaki kişilerin erişim sağlamasının OyunPaketim'e geri dönüşü olmayan zararlar verebileceğini kabul eder. ve oluşabilecek tüm durumlarda OyunPaketim sorumluluk almayacaktır.
4. Kullanıcı, Ürünü temin etmek için OyunPaketim sağ altdaki canlı desteği kullanabilir.
5. Kullanıcı, OyunPaketim yasa dışı içerik sağlayamaz.

Ödemeler


1. Kullanıcıdan, OyunPaketim, Bakiyesine para yatırmak için seçilen ödeme yönteminin kullanımı için ek ücret alınabilir.
2. Yasaların izin verdiği ölçüde, bu tür sitelerin sahiplerinin sorumlu olduğu ödemelerle ilgili herhangi bir sorundan, özellikle de ödemelerin işlenmesindeki gecikmelerden veya vadesi gelen işlemlerin yapılamamasından Kullanıcıya karşı sorumlu olmayacaktır. Teknik nedenlerle, Bu gibi durumlarda Kullanıcı, söz konusu sitenin hüküm ve koşullarına uygun olarak ödeme sitesinin ilgili operatörü ile iletişime geçecektir. OyunPaketim, hatası nedeniyle ödeme kabul edilmediyse, Kullanıcı, [email protected] adresine bir e-posta göndererek veya canlı destek üzerinden OyunPaketim'e bildirmesi gerekmektedir.
3. Kullanıcı, yasal kaynaklardan gelen parayı kullanarak OyunPaketim, Bakiyesini yükleyeceğini iddia eder.
4. Kullanıcı, oyun hesabını veya aktivasyon anahtarını gerçek para ile değiştirilemeyeceğini veya iade edilemeyeceğini kabul eder.

Ürün Teslimatı


1. OyunPaketim, üzerinden elde edilen oyun hesabını veya dijital anahtar gibi ürünler sitede görüntülenen karakter setinde veya canlı destek kutusundan kullanıcıya sunabilmektedir.
2. Kullanıcı, oyun hesabını veya dijital anahtarın kullanılmasına veya değiştirilmesine bakılmaksızın, bu işlemin tamamlanmasından sonraki bir (1) saat içinde, kullanıcı oyun hesabında veya dijital anahtarda herhangi bir sorunda veya durumda iade ve değişim yapmayacağını tahaddüt eder.
2. Sitede sunulan herhangi bir oyun hesabı veya dijital anahtar, kasa veya oyun açıklamasında sitede belirtilen dijital platformlarda kullanılabilir.
3. Kullanıcı steam oyun hesabı teslim aldıktan sonra Giriş-Şifre alacaktır. Hesaba erişim için (2FA(GUARD) / STEAM) alacaktır. Kullanıcı hesaba giriş yaptıktan sonra sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.
4. Karakter setinde teslim edilen hesapların veya dijital anahtarın için sipariş anından önce video başlatılmalıdır. Video üstünden herhangi bir müdahale yapılmadan, ilk giriş denemesinin anına kadar görüntülenmelidir.
Bu şartların sağlanmadığı durumlarda OyunPaketim iade veya değişim yapmayacaktır.
5. Kullanıcı, ürünü teslim aldıktan sonra parolayı değiştirebilir, yeniden satabilir, hesap paylaşabilir, virüs veya diğer tüm durumlarda / iade veya değişim olmayacaktır.
6. Oyunpaketim fiziksel ürünler sağlamadığımızı kabul eder.

Yükümlülük


1. OyunPaketim, Kasası veya ilgili ürünlerin kullanılabileceği belirli video oyunuyla ilgili bölge, dil veya yaklaşan diğer kısıtlamalardan sorumlu değildir. Kullanıcı, Site'de veya Dijital platformda (Steam, Origin, Uplay, EpicGamesStore, e.t.c) sağlanan verilen video oyununun açıklamasını öğrenmekle yükümlüdür.
2. Kullanıcının bilgisayar performansı ve Kullanıcının internet bağlantısının hızı da dahil olmak üzere kendi kontrolleri dışındaki faktörler nedeniyle OyunPaketim bakiyesi yüklerken, Kasayı açarken veya ilgili diğer işlemlerin hepsinde karşılaşılan sorunlardan OyunPaketim sorumlu olmayacaktır.
3. Mecburi sebepler nedeniyle, Sitenin devam eden bakımı ile ilgili planlanan faaliyetler, sunucu arızaları, üçüncü şahısların yetkisiz eylemleri, harici hizmet sağlayıcısı veya Kullanıcının neden olduğu herhangi bir eylem veya ihmal. oluşması durumunda sitenin düzgün çalışmasını sağlamak için elinden gelen çabayı gösterecektir.
4. OyunPaketim, hizmetleri (veya Siteye dahil edilen diğer işlevler) farklı ülkeler veya bölgeler için çeşitli olabilir. Hizmetin veya belirli bir erişim türünün işlevselliğinin tüm Kullanıcıların kullanımına sunulacağına dair hiçbir garanti verilmemektedir. Tamamen kendi takdirine bağlı olarak, farklı bireysel Kullanıcılar için hizmetlerin (veya Siteye dahil edilen diğer herhangi bir işlevselliğin) kullanımına ilişkin başka bir erişim düzeyini kısıtlayabilir, reddedebilir veya oluşturabilir.
5. Elektronik yollarla sağlanan hizmetlerin İnternet üzerinden kullanımının riskli olduğunu bildirir. Elektronik hizmetleri kullananlar da dahil olmak üzere her İnternet kullanıcısına yönelik temel tehdit, öncelikle virüsler, "solucanlar" veya "Truva atları" gibi hasar vermek üzere tasarlanmış çeşitli yazılım türleri aracılığıyla bir teleformatik sisteme bulaşma yeteneğidir. Bununla ilişkili risklerden kaçınmak için, Kullanıcının İnternet bağlantısını bir virüsten koruma programı ile donatması ve en son sürümlerini yükleyerek sürekli güncellemesi önemlidir. Ayrıca, Kullanıcıya güvenliğini sağlamak için sağduyu dahil olmak üzere çeşitli yöntemler kullanması tavsiye edilir.

Şikayetler


1. Kullanıcı hakları kapsamında, Teslimat anında kusurlu alınan hesabı değiştirilmesini talep etme hakkına sahip olacaktır. OyunPaketim'den alınan hesap değiştirilmesi mümkün değilse veya aşırı maliyet gerektiriyorsa, OyunPaketim kullanıcı'ya bir fiyat indirimi teklif edebilir. Şüpheyi önlemek için Kullanıcı'dan üstünde düzenleme olmadan sistem saatini gösteren ve teslimat anından önce kaydı başlatılan bir video talep etme hakkına sahiptir! Video teslimat anından önce kayıt altına alınmıyorsa veya video sunulmuyorsa değişim olmayacaktır.
2. Kullanıcının OyunPaketim alınan hesaplardaki kusurlarla ilgili değişim hakkını kullanmak için, Kullanıcı "[email protected]" e-postası üzerinden bir bilet oluşturacak ve burada verilen talimatları izleyecektir. Kullanıcı, bilette en azından aşağıdaki bilgileri sağlayacaktır: (i) Problem Kategorisi, (ii) Kullanıcının e-postası, (iii) Giriş yaptığı platforum, (iv) Platforumda kullandığı ad, (v) biletin konusu, (vi) ürünün adı, (vii) OyunPaketim kuponundaki kusuru gösteren video linki eklenmelidir.
3. OyunPaketim alınan hesaplar kusur, arızaları nedeniyle bunları Sitedeki bir Kasa ile değiştirmek için kullanılamayacakları anlamına gelir.

NİHAİ HÜKÜMLER


1. OyunPaketim, Yeni hükümler getirme ve öncekileri silme hakkı da dahil olmak üzere, bu Hüküm ve Koşullarda her türlü değişiklik ve düzenlemeyi yapma hakkını saklı tutar.
2. OyunPaketim, oyun geliştirici şirketlere veya lisans verenlerine bağlı değildir. İsimler ve logolar, ilgili sahiplerin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır. Tüm ürün, şirket ve marka adları, logolar ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu site yasal olarak yalnızca belirlediği onaylı disbiratörlerden hesap veya kod tedariği sağlamaktadır.
3. Telif hakkı sahibi veya temsilcisi sizseniz ve bu web sitesinde veya hizmet aracılığıyla yayınlanan içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen Dijital Binyıl telif hakkı yasası (17 USC § 512 (c)) uyarınca e-posta adresimize bir bildirim gönderin [email protected] ) telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik veya fiziksel imzası; (b) ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkı alınmış çalışmanın bir açıklaması; (c) yasayı ihlal ettiğini iddia ettiğiniz materyal içeren web sitemizdeki veya hizmetimizdeki bir yerin URL'si; (d) adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz; (e) ihtilaflı kullanıma telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair beyanınız; ve (f) bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan beyanda bulunma cezası altında yapılan beyanınız. Çalışmanızın telif hakkı veya ticari marka ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına ve hizmette yayınlandığına inanıyorsanız, lütfen site yönetimini bilgilendirin.